Каталог товарів
Наші партнери

Контакти Контакти

Адреса:
Київ, Солом'янський район, пр-т Гузара (Космонавта Комарова), 3, корп. 11 (Мед містечко)
Режим роботи:
пн-пт с 9:00 до 20:00
Телефони:
Месенджери:
E-mail:
[email protected]
Сторінки в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/AptekaParys
https://www.instagram.com/aptekaparus

Трохи про нас Трохи про нас

Темп сучасного життя пришвидшується постійно. У сучасному міському житті головне питання – як все встигнути? Особливе місце в економії особистого часу відіграють інтернет-технології. Не відходячи від робочого місця, стало можливим забронювати готель та квитки, отримати on-line консультації юристів, лікарів, замовити одяг, техніку та навіть ліки. Для тих, хто ще не оцінив зручність такої форми пошуку та придбання медичних препаратів, пропонуємо поговорити про переваги Інтернет-магазинів на прикладі Аптека «Парус».

Простота

Вже сьогодні Аптека «Парус» має понад три тисячі постійних користувачів. Не дивно, адже наш інтернет-магазин – це швидкий та зручний спосіб знайти, зарезервувати та придбати ліки. Щоб знайти потрібний препарат, достатньо ввести в полі пошуку перше слово назви або кілька перших літер та натиснути кнопку «Знайти». Далі виконайте детальну інструкцію, розміщену в розділі «Як замовити?», і вже незабаром ваше замовлення доставляється до вас додому або на роботу.

Економія

Користуючись послугами Інтернет-магазину, ви заощаджуєте не лише час та зусилля, а й гроші. Оскільки ціни у віртуальних аптеках нижчі, ніж у багатьох аптеках. Для зручності користувачів, на сайті можливі три варіанти оплати: оплата в точках самовивозу, готівкою при кур'єрській доставці (за Вашим дорученням кур'єр попередньо оплатить та доставить Ваше замовлення) або за допомогою безготівкового розрахунку.

Надійність

Аптека «Парус» співпрацює з аптечними мережами, які поділяють нашу філософію ведення бізнесу та обслуговування клієнтів: компетентність, професійне обслуговування, широкий асортимент та доступні ціни. Роблячи своє замовлення, ви можете бути впевнені, що абсолютно вся продукція сертифікована.

Широкий асортимент

Відтепер вам не потрібно оббігати кілька аптек у пошуку потрібних ліків. Асортимент становить понад 10 000 найменувань, включаючи багато рідкісних ліків. Тут ви можете знайти все, що необхідно людині для відмінного самопочуття та краси: харчові добавки, косметичні засоби, дитячі препарати та багато іншого.

Оплата та отримання замовлення

За своїм бажанням клієнт може вибрати з кількох варіантів доставки: «Самовивіз», «Кур'єр», «Нова Пошта» або «УкрПошта».

Благодійність