Каталог товарів
Наші партнери

Оплата Оплата

Готівкою

Оплата готівкою при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти або УкрПошти.

Переказ на розрахунковий рахунок

При оплаті на розрахунковий рахунок на вказану Вами електронну адресу або телефон надсилаються наші банківські реквізити та сума до оплати. Оплату Ви можете здійснити у будь-якому відділенні банку або через термінал.

Увага! До суми замовлення додається 1% від загальної вартості за послуги банку.

Безготівковій розрахунок

При безготівковому розрахунку на вказану Вами електронну адресу або факс висилається рахунок-фактура до оплати з усіма нашими банківськими реквізитами. Оплату за рахунком Ви можете зробити в будь-якому відділенні банку (переказ готівкових коштів від приватної особи) або через інший розрахунковий рахунок безготівковою оплатою.

Доставка Доставка

Самовивіз з аптеки

Забрати своє замовлення Ви можете в будь-який день тижня з 9-00 до 21-00 в аптеці, яку Ви вказали під час оформлення замовлення. Після того, як Ваше замовлення буде укомплектоване, за вказаним номером телефону з Вами зв'яжеться наш оператор-консультант, щоб повідомити Вам про це.

Замовлення комплектується від години до 2 робочих днів (в залежності від наявності товару на складі)

Якщо Ви хочете забрати замовлення самовивозом - під час оформлення замовлення Вам потрібно вказати центр самовивозу (аптеку), з якого Вам найзручніше забрати покупку. Після завершення оформлення замовлення на сайті, протягом години Вам передзвонить наш оператор-консультант і повідомить номер замовлення (наприклад, №12345). З цим номером Ви прямуєте в обраний центр самовивозу (аптеку) в обумовлений час, говорите що хочете забрати замовлення, оформлене в інтернет-аптеці та повідомляєте номер замовлення. Перевіряйте наявність всього замовленого і відповідність з параметрами. Оплата здійснюється на місці.

Доставка кур'єром по Києву

Доставка проводиться кур'єрською службою за вказаною Вами адресою згідно Договору оферти протягом 1-2 днів після оформлення замовлення в залежності від наявності товару в аптеці або на складі. Оплата за доставку здійснюється готівкою кур'єру при отриманні замовлення.

Увага!

  • Доставка по Києву здійснюється при замовленні товарів на суму від 400 грн.
  • Вартість доставки складає 70 грн.

Доставка по Україні через к/с Нова Пошта

Доставка здійснюється через кур'єрську службу Нова Пошта на відділення вказане Вами під час оформлення замовлення. Після відправки замовлення на вказаний Вами номер телефону або на електронну адресу надійде повідомлення з номером декларації та датою прибуття замовлення на відділення Нової Пошти.

Увага!

  • Доставка по Україні к/с Нова Пошта здійснюється при замовленні товарів на суму від 350 грн.

Доставка по Україні через к/с УкрПошта Експрес

Доставка здійснюється через кур'єрську службу УкрПошта Експрес на відділення, вказане Вами під час оформлення замовлення. Обов'язково вказуйте поштовий індекс, адреса та номер відділення УкрПошти. Після відправлення замовлення на вказаний Вами номер телефону або на електронну адресу надійде повідомлення з номером декларації та датою прибуття замовлення на відділення УкрПошти.

Увага!

  • Доставка по Україні к/с УкрПошта Експрес здійснюється при замовленні товарів на суму від 350 грн.

ukrpost_rates_small